Kelimelerle hikaye kurma

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/okulluxc/public_html/modules/views/views.module on line 823.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_many_to_one::init() should be compatible with views_handler_filter::init(&$view, $options) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter_many_to_one.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Güneşli bir günde meraklı avcı ormana avlanmaya cıkmış.Avcı çok acımasızmış.Hiçbir hayvana acımaz gördüğü anda vururmuş.Ormanda gezinirken garip sesler duymuş.Sese doğru yönelmiş.Dere kenarında iki tane hayvan görmüş.Bunlar kurt ve kuzuymuş.Avcı silahini tam cekeceği anda, kurt kuzuya
-Biraz sabret,geçicek ağrıların demiş.
Avcı bunu duyunca çok şaşırmış.Kuzu yaralıymış ve kurt ona yardım ediyormuş.Avcı daha da şaşırmış.Onlara yaklaşmış.Kurta sormuş.
-Sen acımasız ve zalimsin demiş.Kuzu senin için güzel bir avken neden ona yardım ediyorsun?
Kurt cevap vermiş
-Burası senin bildiğin ormanlardan değil hem görmüyomusun yaralı, dedi.Bu arada onların yanına tavsanda gelmiş.Bunu gören acımasız avcı tavşanı avlamak ister.Bunu farkeden yaralı kuzu
-Sen napıyorsun?der ve yaralı haliyle tavsanı korumak için tavsanın önüne atlar.Avcı kendi halinden utanır ve mahcup olur. Kurt kuzu ve tavsanın kardesliğini görünce onları avlamaktan vazgecer ve halinden utanır.
Avcı uzun süre ava cıkamaz.Hayvanların arasındaki yardımseverlik ve dayanısma onu çok etkiler.Artık acımasız avcıda bundan sonra çok iyi ve yardımsever bir insan olur çevresi tarafından çok sevilir..