MİLLETİMİZİN BİR ARAYA GELMESİ VE KAYNAŞMASINI SAĞLAYAN OLAYLAR NELERDİR?

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/okulluxc/public_html/modules/views/views.module on line 823.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_many_to_one::init() should be compatible with views_handler_filter::init(&$view, $options) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter_many_to_one.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/okulluxc/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Milletimizin bir araya gelmesini ve kaynaşmasını sağlayan olaylar nelerdir?

Milletimizin bir araya gelip kaynaşmasını sağlayan olaylar şunlardır:

1-Ramazan Bayramında bir araya gelirler ve birlikte yemek yerler sofrada konuşurlar.

2-Kurban Bayramında insanlar birbirini ziyaret eder,beraber yemek yerler ve en önemlisi kestikleri etin birazını hatta birazdan bile daha çoğunu fakirlere ALLAH RIZASI İÇİN dağıtırlar.

3-23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nda yetişkinler değil ama çocukları bir araya gelir beraber eylenir okullarda değişik gösteriler yaparlar.(TABİ ÖĞRETMENLER SAYESİNDE YAPARLAR)

4-19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı'nda da çocuklar pek bir araya gelmez gençler gelir eylenirler nede olsa 19 Mayıs onların günü.

5-Nevruz Bayramı'ında bağzı insanlar bir araya gelip baharın (İlkbaharın) gelişini kutlarlar.

6-Yeni Yıl'da insanlar bir araya gelip Yeni Yıl'ın (Yıl Başı) gelişini kutlarlar hatta kapılarına yazarlarki Hoş Geldin 2011 Güle Güle 2010 yazarlar tabi bu her sene değişir.

7-Doğum günlerinde,doğum günü olan kişinin yakınları bir parti ve ya ona benzer bir şey yaparlar arkadaşlarını eşini dostlarını çağırırlar ve o kişinin doğum gününü kutlarlar.